hotely, ubytování, hotel - HOTELY-ONLINE.CZ

hotely ubytování
 
Vyhledání hotelu podle země:

kontakt |  obchodní podmínky  

Antarktida

Antarktida


Střední Amerika

Antigua a Barbuda

Barbados

Kostarika

Kuba

Dominika

Dominikánská republika

Salvador

Grenada

Guadeloupe

Jamajka

Martinik

Mexiko

Aruba

Panama

Portoriko

Anguilla

Svatá Lucie

Sv.Vincenc a Grenadiny

Trinidad a Tobago

St. Maarten

Curacao


Asie

Ázerbájdžán

Arménie

Kambodža

Srí Lanka

Čína

Gruzie

Hongkong

Indie

Indonésie

Japonsko

Jordánsko

Korejská lid.dem.rep.

Korejská republika

Kyrgyzstán

Laos

Libanon

Malajsie

Maledivy

Omán

Nepál

Filipíny

Singapur

Vietnam

Thajsko

Spojené arabské emiráty

Turecko

Uzbekistán

Barma / Myanmar


Jižní Amerika

Argentina

Brazílie

Chile

Kolumbie

Ekvádor

Peru


Austrálie a Oceánie

Austrálie

Cookovy ostrovy

Fidži

Francouzská Polynésie

Nová Kaledonie

Nový Zéland

Mikronésie


Evropa

Rakousko

Bulharsko

Chorvatsko

Kypr

Česko

Finsko

Německo

Řecko

Maďarsko

Itálie

Malta

Norsko

Portugalsko

Španělsko


Afrika

Botswana

Mayotte

Keňa

Madagaskar

Malawi

Mauricius

Maroko

Mosambik

Namibie

Nigérie

Réunion

Seychely

Jihoafrická republika

Zimbabwe

Tunisko

Egypt

Tanzanie

Zambie


Severní Amerika

Kanada

Grónsko

Spojené státy americkéSeverní Kypr 


Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Prodávající
Prodávajícím je provozovatel internetových obchodů a rezervačních systémů (včetně těchto stránek), společnost Marco Polo International, spol. s r.o. (IČ: 00299766) se sídlem Petrská 23, Praha 1, 110 00, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod značkou C.827.

Prodej knih a dalšího zboží

platební a dodací podmínky
Kupující má na výběr z řady možností plateb, i převzetí zboží. Platby jsou možné převodem na účet provozovatele (před odesláním zboží), platební kartou, nebo v hotovosti na místě při osobním převzetí na naší provozovně. Zboží je možné převzít vyzvednutím v provozovně na adrese Petrská 23, Praha 1, nebo dodáním na adresu uvedenou v objednávce kupujícího. V takovém případě je k objednávce účtované poštovné 100,-Kč. Zboží je také možné poslat na dobírku na libovolnou adresu v ČR. V případě dobírky je k poštovnému účtované navíc dobírkové 50,-Kč.

Slevy
Na vybrané zboží poskytujeme slevu oproti maloobchodní ceně. Tato sleva je uvedena v detailu produktu a je již započtena do jeho ceny.

storno objednávky, reklamace a záruka
Před expedicí objednaného zboží může kupující objednávku zrušit, nebo upravit telefonicky, nebo zasláním emailové zprávy. Kontaktní údaje naleznete na stránce kontaktů.
Zákazník má právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodů (výjimkou je zboží upravené dle přání zákazníka). Po uplynutí této doby je zákazníkovi na dodané zboží poskytnuta záruční doba stanovená zákonem. Reklamace může být provedena telefonicky, osobně v prodejně, e-mailem, faxem nebo písemně na adresu provozovatele. Při reklamaci musí kupující předložit doklady o koupi zboží (paragon, faktura).


Prodej Zájezdů

odeslání objednávky
Kupující má možnost při hledání své dovolené odesílat libovolný počet objednávek. Tyto objednávky jsou nezávazné a jsou brány jako projevení zájmu o daný zájezd, respektive jeho poptávka.

rezervace, sepsání smlouvy, platba
Po komunikaci s naším prodejním oddělením přichází na řadu vytvoření rezervace na vybraný zájezd, která je z pravidla vytvořena na několik dní, v případě Last Minute několik hodin. V této době je potřeba sepsat cestovní smlouvu a uhradit zálohu, případně celkovou částku zájezdu.

cestovní doklady a pokyny

Potřebné doklady - vouchery, letenky apod. obdrží zákazník od CA nebo příslušné CK. Závisí na termínu a na zemi, kterou chce zákazník navštívit. Doklady jsou doručeny cca týden před odjezdem a např. letenky mohou být předány až přímo na letišti před odletem.

storno podmínky
Storno podmínky se řídí storno podmínkami příslušné CK, u které byl zájezd rezervován a zaplacen. CA (prodávající) si žádné storno poplatky neúčtuje.

Reklamace
Reklamaci k Vašemu zájezdu je třeba zaslat písemně, popřípadě navíc ještě připojit reklamační protokol z místa pobytu nejlépe potvrzený delegátem CK, fotografie, atd. Vše je nutno zaslat emailem, nebo doporučeně na adresu prodávajícího.


Prodej ubytování

odeslání objednávky
Kupující má možnost při hledání ubytovacího zařízení odesílat libovolný počet objednávek. Tyto objednávky jsou nezávazné a jsou brány jako projevení zájmu o dané ubytovací zařízení, respektive jeho poptávka.

rezervace, sepsání smlouvy a platba
Po komunikaci s naším prodejním oddělením přichází na řadu vytvoření rezervace na vybrané ubytovací zařízení, která je z pravidla vytvořena na několik dní, v některých případech na několik hodin. V této době je potřeba sepsat cestovní smlouvu a uhradit zálohu, případně celkovou částku za ubytování na účet. Po zaplacení částky obdržíte od našeho prodejního oddělení voucher, kterým se prokážete ve vybraném ubytovacím zařízení.

storno podmínky
Storno podmínky se řídí storno podmínkami příslušného hotelu.

reklamace
Reklamaci k Vašemu zájezdu je třeba zaslat písemně, popřípadě navíc ještě připojit reklamační protokol z místa pobytu nejlépe potvrzený zástupcem hotelu, fotografie, atd. Vše je nutno zaslat emailem, nebo doporučeně na adresu prodávajícího.


 

Sopka.cz - cestování, dovolená

Marco Polo - exotická dovolená

Afrika safari

golfové zájezdy


hotely ubytování

  webmaster  
V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i dřevěné podlahy a tapety na zeď.

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz
Odkazy
odkazy